Doplňky - zahradní krb

Grilovací rošt

1 600 Kč
Grilovací rošt

Grilovací rošt je určen k pokládání masa nebo jiného druhu potravin. Grilovací rošt se vkládá mezi levou a pravou stěnu zahradního krby spalovací komory do jedné ze 3 drážek, podle toho jak vysoko chcete mít rošt nad ohněm. Rošt je vyroben z kvalitní oceli.

Grilovací rošt na makrely

Grilovací rošt na makrely se skládá z jednoho rámu a 5 jehel. U rukojeti je čtyřhran, pomocí kterého můžete ryby po čtvrtině otáčet, aby se dokonale a rovnoměrně prohřáli. Tento rošt na makrely je tedy vhodný pro všechny milovníky rybích specialit. Rybu…

Grilovací špice

1 600 Kč
Grilovací špice

Grilovací špice je určena k napíchnutí až 3 kuřat a je poháněna grilovacím motorkem. Špice se umísťuje do výřezu mezi levou a pravou stěnu spalovací komory zahradního krbu do speciálních plechů.

Grilovací motorek (25 kg)

Grilovací motorek slouží k automatickému pohonu grilovací špice. Při rovnoměrném rozložení je grilovací motorek schopen utáhnout až 25 kg zátěž. Motorek se zapojuje do sítě 220 V. Technické parametry: otáčky: 2 min rovnoměrné zatížení: 25 kg Instalace…

Kryt ohniště

950 Kč
Kryt ohniště

Kryt ohniště je vhodný hlavně pokud se chystáte udit v udírně. Kryt zamezí přístupu vzduchu a tak spomaluje hoření. Zasadí se jednoduše do otvoru spalovací komory a zajistí se páčkou aby nevypadl.

Odkapávací vanička

Odkapávací vanička slouží jako odkapávač pro mastnotu, která pří grilování vzniká. Zamezíte tak zašpinění přední části krbu mastnotou.

Zásobník na uhlí

1 050 Kč
Zásobník na uhlí

Zásobník na uhlí slouží k uskladnění malého množství uhlí. Tento zásobník se vkládá do otvoru pod spalovací komorou. Do zásobníku lze vložit také malé množství dřeva.

Krbové nářadí

1 600 Kč
Krbové nářadí

Krbové nářadí obsahuje hrabač popele, lopatku na popel, jehlu a zakřivenou jehlu. Krbové nářadí lze snadno přichytit na levou nebou pravou stranu zahradního krbu pomocí dodávaného držáku. Krbové nářadí lze použít například při topení, aby jste si nespálili…

Stolek ke krbu šedý

2 400 Kč
Stolek ke krbu šedý

Stolek k zahradnímu krbu, lze použít z obou stran podle toho jak Vám to vyhovuje. Je vhodný pro odkládání všech možných věcí, které při grilování potřebujete mít u sebe. Stolek je vyroben z kvalitního šedého betonu.

Stolek ke krbu bílý

2 100 Kč
Stolek ke krbu bílý

Stolek k zahradnímu krbu, lze použít z obou stran podle toho jak Vám to vyhovuje. Je vhodný pro odkládání všech možných věcí, které při grilování potřebujete mít u sebe. Stolek je vyroben z kvalitního bílého betonu.

Našli jste chybu?